Forever Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forever Games

En iyi CP,MeTiN2 ve SRO sitesi..

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Dorukhan (53)
Darkorbit Tanıtım Vote_lcapDarkorbit Tanıtım Voting_barDarkorbit Tanıtım Vote_rcap 
By 0guz (30)
Darkorbit Tanıtım Vote_lcapDarkorbit Tanıtım Voting_barDarkorbit Tanıtım Vote_rcap 
Eren (25)
berk (5)
aHaHa (2)
Dartz (1)
erenimoo@hotmail.com (1)
MoD.s4 (1)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 21 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: pearlfar

Kullanıcılarımız toplam 115 mesaj attılar bunda 38 konu

Darkorbit Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Eren
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Eren

Takımı : Fenerbahçe

Kişi sayfası
Altın Altın: 200
Sağlık:
Darkorbit Tanıtım Left_bar_bleue100/90Darkorbit Tanıtım Empty_bar_bleue  (100/90)
Rep Puanı: 100

Darkorbit Tanıtım Empty
MesajKonu: Darkorbit Tanıtım   Darkorbit Tanıtım Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:52 am

Darkorbitte amacımız canavar kesmek yada başka bir gezegenden gelen aynen bizim gibi bilgisayardan bağlanan kişileri yok etmektir.Oyuna başlamadan önce sizden 3 gezegenden birini seçmenizi istiyorlar.Bunlar:

Venüs Resources Unlimited:
VRU şirketi hem Galaxi'de yaşayanları korumayı kendine örev edinmiş bir şirkettir.Burada takım olarak hareket edilmektedir.Üstlendiğin görevler sayesinde ustalaşıp,uzay komutanı olmak tamamiyle senin elindedir

Mars Mining Operations:
MMO şirketi uzaydaki hammadde kaynaklarını yağmalayarak kendi kaynaklarına katmaktadır.Burada her Pilot kendi isteği doğrultusunda hareket etmekte Eğer sende uzayda hammadde yağmalamak istiyorsan,bu şirkete katıl ve ismini uzay tarihine yazdır

Earth Industries Corporation:
EIC şirketi insancıl yönetimiyle ünlüdür.EIC üyesi olan her pilot mükemmel olanaklara sahip olmaktadır,ancak çok sıkı kuralları vardır ve kendini emir almaya alıştırman gerekirama yine bu sayede ustalaşıp uzay komutanı olma olasılığında bulunmaktadır.

Arkadaşlar size Darkorbit'i tanıttım emeğe saygı +rep.(Kesinlikle alıntı değildir.)
http://www.metin2.org
Dorukhan
Admin
Admin

Kişi sayfası
Altın Altın: Sonsuz
Sağlık:
Darkorbit Tanıtım Left_bar_bleue200/200Darkorbit Tanıtım Empty_bar_bleue  (200/200)
Rep Puanı: N/A

Darkorbit Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Darkorbit Tanıtım   Darkorbit Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 9:00 pm

teşekkürler eren sitemizde iyi çalışmaya başladın sana rütbe vercem hayırlı olsun
Eren
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Eren

Kişi sayfası
Altın Altın: 200
Sağlık:
Darkorbit Tanıtım Left_bar_bleue100/90Darkorbit Tanıtım Empty_bar_bleue  (100/90)
Rep Puanı: 100

Darkorbit Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Darkorbit Tanıtım   Darkorbit Tanıtım Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:54 am

teşekkür ederim
http://www.metin2.org

Darkorbit Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-